SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Plånbok 9579689
nr 957 9689
Plånbok
Förgyllt silver, 1800-tal, längd: 8 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2015
kl 18:43:55
25/4 16:24:36
500 kr
26/4 20:20:56